Lacie 2TB Porsche Design 2.5 P'9223 USB 3.0 silver Type C:

Lacie 2TB Porsche Design 2.5 P'9223 USB 3.0 silver Type C

SKU
STFD2000400

LaCie Porsche Design Mobile Drive USB-C - 2TB


Карактеристики:
  • Нов USB-C конектор за компјутери од понова генерација
  • Вклучен USB 3.0 адаптер кој работи со компјутер или Mac®
  • Елегантно, целосно алуминиумско куќиште од Porsche Design
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Карактеристики:
  • Нов USB-C конектор за компјутери од понова генерација
  • Вклучен USB 3.0 адаптер кој работи со компјутер или Mac®
  • Елегантно, целосно алуминиумско куќиште од Porsche Design
Производител
LaCie
Weight
No
EAN code
7636490077210
End of life
No
Боја
сребрена
Processor
No
Меморија
No
Меморија
No
Капацитет
2 TB
Капацитет
No
Материјал
Aluminium
HDD trays
No
Mac компатибилност
No
iPhone компатибилност
No
iPad компатибилност
No
Compatibility OS
OS X v10.5 or later, Windows 7 or later
Compatibility iOS
No
File compatibility
No
Интерфејс
USB 3.0, USB-C
Ports and Interfaces
No
Димензија и тежина
No
System requirements
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No