Leather case for iPhone X EPICO WALLET FLIP - black

SKU
24311131300001

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

  • Дизајн со висок квалитет со прецизни рабови
  • Може да складира до 3 стандардни картички
  • Футролата го штити задниот дел од телефонот, рабовите и екранот
  • Дизајн на црна боја
  • Футролата е лесна за одржување
  • Овој модел е наменет за iPhone X телефони

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
EPICO
EAN code
8596049087383
Боја
црна
Модел
iPhone X
Големина
iPhone X
Бои
Black
Материјал
Leather
Тип на футрола
Folio
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration