Leitz Complete Laptop Bag Smart Traveller 15.6inch

SKU
conf-leitz-bag-smart-traveller-15-6-mk

Квалитетна мала деловна торба со два главни прегради и помали предни прегради со одличен и елегантен дизајн.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Карактеристики:

  • Лесен, робустен полиестер за удобна секојдневна употреба
  • Предниот оддел овозможува брз пристап до вашиот телефон, пасош, пенкала и бизнис картички
  • 18 џебови, вклучувајќи брз пристап пред џеб за вашиот мини таблет или ebook читач
  • Паметни функции, вклучувајќи крпа за чистење и држач за клучеви
  • Посебна пренослив торбичка за вашиот адаптер за напојување и кабли

Производител
Leitz
End of life
No
Производител
Leitz
EAN code
4002432118199
Боја
сива
Материјал
Leather, Metal/Steel, Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13"
Димензија и тежина
0.78kg
Производител
Leitz
EAN code
4002432118182
Боја
темно плава
Материјал
Leather, Metal/Steel, Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Димензија и тежина
0.78kg