Leitz Complete Messenger Bag Smart Traveller 15.6inch

SKU
conf-leitz-complete-messenger-bag-15-6-mk

Квалитетна, лесна торба со еден главен оддел и помал преден оддел со одличен и елегантен дизајн.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Карактеристики:

  • Лесен, робустен полиестер за удобна секојдневна употреба
  • Предниот оддел овозможува брз пристап до вашиот телефон, пасош, пенкала и бизнис картички
  • 19 џебови, вклучувајќи и страничен џеб за флаширани пијалаци или чадор
  • Паметни функции, вклучувајќи крпа за чистење и држач за клучеви
  • Посебна пренослив торбичка за вашиот адаптер за напојување и кабли

Производител
Leitz
End of life
No
Производител
Leitz
EAN code
4002432115259
Боја
јаглено сива
Материјал
Leather, Metal/Steel, Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Производител
Leitz
EAN code
4002432105632
Боја
jet black
Материјал
Leather, Metal/Steel, Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Производител
Leitz
EAN code
4002432115242
Боја
темно плава
Материјал
Leather, Metal/Steel, Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
390 x 290 x 155
0.78kg