LIFX GU10 - 2 светилки

SKU
HB2L3GU10
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

LIFX GU10 нуди 550 милијарди бои, топло и ладни бели нијанси- веројатно најширокиот опсег на бели нијанси во паметното осветлување.Се поврзува преку Wi-Fi.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
LIFX
End of life
No
HomeKit compatibility
No
Connectivity
Wi-Fi
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (4. gen), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (2. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)