Logitech Combo тастатура за iPad Air 10.5" (3 ген.)

SKU
920-009645

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
Боја
црна
Големина
No
Connectivity
Smart Connector
Тастатура
International English keyboard
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Air 3

Product declaration