Logitech Combo тастатура за iPad Air 10.5" (3 ген.)

SKU
920-009645

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
Големина
No
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
Connectivity
Smart Connector
iPad компатибилност
iPad Air 3

Product declaration