Logitech HD Pro Webcam C920 USB

SKU
960-001055

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

C920 носи исклучително јасна и детална Full HD видео (1080p at 30fps) со целоснa HD леќа, 78° спектар и автоматска HD корекција на светлина плус двоен микрофон за чист стерео звук. Се што ти треба да изгледаш одлично на конференциските повици.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
End of life
No