Logitech Slim FOLIO for iPad (5th and 6th gen) - Carbon Black

SKU
920-009024

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Претворете го Вашиот iPad во лаптоп со еден клик. Сега можете да уживате каде и да го носите Вашиот iPad® (5 и 6 генерација). Оваа "се во едно" футрола има тенок и лесен дизајн кој го олеснува користењето и носењето наоколу, сè додека вашиот iPad е безбеден од удари и гребнатини. Без разлика каде треба да ја завршите работата - кафуле, биро, па дури и вашиот скут - SLIM FOLIO го заклучува вашиот iPad со оптимален агол за пишување или гледање и држи стабилност на која било површина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
Weight
0.4500
End of life
No
Боја
метално небесна
Бои
Black
Connectivity
Bluetooth
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)