Logitech Slim FOLIO for iPad (5th and 6th gen) - Carbon Black:

Logitech Slim FOLIO for iPad (5th and 6th gen) - Carbon Black

SKU
920-009024
Претворете го Вашиот iPad во лаптоп со еден клик со Logitech Slim FOLIO
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Претворете го Вашиот iPad во лаптоп со еден клик. Сега можете да уживате каде и да го носите Вашиот iPad® (5 и 6 генерација). Оваа "се во едно" футрола има тенок и лесен дизајн кој го олеснува користењето и носењето наоколу, сè додека вашиот iPad е безбеден од удари и гребнатини. Без разлика каде треба да ја завршите работата - кафуле, биро, па дури и вашиот скут - SLIM FOLIO го заклучува вашиот iPad со оптимален агол за пишување или гледање и држи стабилност на која било површина.
Производител
Logitech
End of life
No
Боја
метално небесна
Бои
Black
Connectivity
Bluetooth
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)