Logitech Slim FOLIO за iPad 10.2" - црна

SKU
920-009480
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Претворете го Вашиот iPad во лаптоп со еден клик. Сега можете да уживате каде и да го носите Вашиот iPad 10.2". Оваа "се во едно" футрола има тенок и лесен дизајн кој го олеснува користењето и носењето наоколу, сè додека вашиот iPad е безбеден од удари и гребнатини. Без разлика каде треба да ја завршите работата - кафуле, биро, па дури и вашиот скут - SLIM FOLIO го заклучува вашиот iPad со оптимален агол за пишување или гледање и држи стабилност на која било површина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
Боја
црна
Големина
No
iPad компатибилност
iPad Air 5, iPad Air 4, iPad Air 3, iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration