Logitech Slim Folio Pro тастатура за iPad Pro 12.9" (3 и 4 ген.)

SKU
920-009710
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
Боја
црна
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
Тастатура
International English keyboard
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)

Product declaration