Logitech Slim Folio Pro тастатура за iPad Pro 12.9" (3 и 4 ген.)

SKU
920-009710

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
Големина
No
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
Connectivity
Bluetooth
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)

Product declaration