Logitech Ulimate Ears POWER UP Charging dock

SKU
989-000434
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Ulimate Ears POWER UP приклучникот ги задржува вашите преносливи звучници за Wi-Fi / Bluetooth BLAST и MEGABLAST секогаш наполнети.
  • Слушајте музика или побарајте од Alexa да ја покачи јачината на звукот, проверете го времето, пронајдете нови ресторани или пристапете до било какви луди вештини на Alexa, додека го полните вашиот BLAST и MEGABLAST звучник.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
Weight
0.2000
EAN code
5099206081833
End of life
No
Материјал
Plastic
Боја
бела
Dimensions
5.1 x 0.9 x 5.1"