Безброј подароци.
Еден вистински.

Сите Вие кои сакате ќе се заљубите во овие подароци.
Споделете радост со Вашите најблиски.

Безброј подароци.
Еден вистински.

Веќе од 59.990 МКД
Заштеди 12.500 МКД

КУПИ

Веќе од 62.990 МКД
Заштеди до 6.000 МКД

КУПИ

Веќе од 59.900 МКД
Заштеди 2.000 МКД

КУПИ

Веќе од 51.490 МКД
Заштеди 1.500 МКД

КУПИ

Веќе од 21.990 МКД
Заштеди до 2.000 МКД

КУПИ

10.790 МКД
Заштеди 1.200 МКД

КУПИ

Beats EP
5.090 МКД
Заштеди 900 МКД

КУПИ

За неа. За него. За нив.
Имаме сè. За сите.

Во iSTYLE можеш да ги пронајдеш најдобрите додатоци.
Само најдоброто за најдобрите.

BARNER очила

Избери и додади во кошничката 2 пара очила.
На вториот пар ќе добиеш 20% празничен попуст.

ИЗБЕРИ

Додатоци за Mac

Избери еден од многуте додатоци
кои ќе ја унапредат и подобрат твојата работа.

ИЗБЕРИ

Додатоци за iPad

Цртај, гледај, пишувај и бриши, што и да посакаш
со совршените додатоци за твојот iPad.

ИЗБЕРИ

Додатоци за iPhone

Маски, полначи, заштитни стакла
и останати додатоци за твојот iPhone.

ИЗБЕРИ

Слушалки и звучници

Нека новата година биде исполнета со
најдобрата музика.

ИЗБЕРИ

Магични празници.
Online и offline.

Новогодишниот попуст можеш да го оствариш од твојот удобен дом или во нашата продавница. Поради моменталната ситуација наша препорака е да уживате во најдобрите производи од дома.

Дознај повеќе >

Doručení domů

Нарачај од дома, твојата нарачка ќе ја испратиме по курирска служба по системот денес за утре.

Plus
DPD

Бесплатна испорака за сите нарачки во вредност од над 2.990 МКД

Нарачај денес и твојата нарачка веќе утре може да биде кај тебе. Испораката се врши во работните денови, а курирот ќе те контактира пред самата испорака. Нарачките направени после 13h ќе бидат обработени наредниот ден.

Plus

1

продажно место

Plus

Посети не во Skopje City Mall. Ако не си во можност, iSTYLE online е секогаш на клик од тебе.

Plus

До сега имавме

1+ онлајн нарачки.

Plus

Стани и ти дел од нашите задоволни потрошувачи и со некој од фантастичните Apple уреди дочекај ја новата година.

Plus
Financování na míru

Финансирање

Apple уреди
на рати.

Купи го твојот омилен Apple уред на рати.

Výkup online

Твојот теледон, таблет, компјутер или паметен часовник и замени го за нов.

Можеш да донесеш половен уред од било кој производител.

* iSTYLE акцијата важи до 15 јануари 2021 или додека има на залиха и се однесува сите наведени производи по намалена цена.