Moshi 3-in-1 универзален кабел (USB-C / Lightning / MicroUSB) - црн

SKU
99MO023047

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
Lightning, Micro-USB, USB-C

Product declaration