Moshi Altra for iPhone XR

SKU
conf-moshi-altra-for-iphone-xr-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Altra е тенка футрола со лента за околу рака која нуди уникатен стил и функционалност на вашиот iPhone. Дизајнирана за активен животен стил, преносливата лента за околу рака ви овозможува да носите кафе, кутии, мали деца, миленичиња и др. Исто така, обезбедува дополнителна сигурност при фотографирање или пешачење во преполн простор. Компатибилна со безжично полнење, Altra е идеална футрола за оние што бараат стилска функционалност и заштита во едно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
End of life
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Производител
Moshi
EAN code
4713057256035
Боја
црна
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Производител
Moshi
EAN code
4713057256066
Боја
Беж
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Производител
Moshi
EAN code
4713057256042
Боја
розева
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Производител
Moshi
EAN code
4713057256042
Боја
Forest Green
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ