Moshi Armour iPhone 7 - Grey:

Moshi Armour iPhone 7 - Grey

SKU
99MO088021
Елегантен изглед и целосна заштита.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Заштитете го Вашиот iPhone со елегантната Moshi Armour цврста футрола. Moshi Armour го заштитува Вашиот iPhone од гребнатинки, дамки, шокови и удари. Доколку Ви е потребна заштитна футрола со елегантен изглед, тогаш вистинскиот избор за Вас е Moshi Armour.
Производител
Moshi
EAN code
4713057250248
End of life
No
Боја
сива
Материјал
Aluminium, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
No