Moshi Armour iPhone 7 - Rose Gold

SKU
99MO088251

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Заштитете го Вашиот iPhone со елегантната Moshi Armour цврста футрола. Moshi Armour го заштитува Вашиот iPhone од гребнатинки, дамки, шокови и удари. Доколку Ви е потребна заштитна футрола со елегантен изглед, тогаш вистинскиот избор за Вас е Moshi Armour.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.3000
EAN code
4713057250262
End of life
No
Боја
Розево златна
Материјал
Aluminium, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
iPhone 7