Moshi Capto for iPhone XR

SKU
conf-moshi-capto-for-iphone-xr-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Capto е тенка футрола со MultiStrap ™ кој носи нова функционалност на вашиот iPhone. Дизајниран за активен животен стил, Capto обезбедува сигурно затегнување кога сте во движење, така што вашиот телефон е безбедно прикачен на вашето тело. MultiStrap ™, исто така, може да се користи како поткрепа за безжично гледање видеа.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
End of life
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Производител
Moshi
EAN code
4713057255717
Боја
црна
Тип на футрола
Back case, Stand
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ
Производител
Moshi
EAN code
4713057255724
Боја
розева
Тип на футрола
Back case, Stand
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ