Moshi ClearGuard заштита за тастатура - 16" MacBook Pro INT ENG

SKU
99MO021925

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете ја тастатурата на Вашиот 16" MacBook Pro од прашина и други нечистотии со Moshi ClearGuard. Оваа заштита ја одржува вашата тастатура чиста и во одлична состојба за користење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Бои
Transparent
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"

Product declaration