Moshi ClearGuard заштита за тастатура - MacBook Air (2020) INT ENG

SKU
99MO021928

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете ја тастатурата на Вашиот MacBook Air (2020) од прашина и други нечистотии со Moshi ClearGuard. Оваа заштита ја одржува вашата тастатура чиста и во одлична состојба за користење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Тастатура
International English keyboard
Бои
Transparent
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018)

Product declaration