Moshi Helios Mini

SKU
conf-moshi-helios-mini-mk

Helios Mini е компактен дизајнерски ранец изработен со лесна, вегетанска кожа отпорна на било какво време. Нејзината измамливо тенка силуета може да носи до 13 "лаптоп (MacBook Pro 13-инчен 2016-2017) или таблет, со простор за штедење за футрола за очила, шише за вода и паричник.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Компактно тесна силуета
  • Собира MacBook pro 13" (2016-2017)
  • Заден Napoleon џеб за безбедно чување на вашите скапоцености
  • Водоотпорен премаз
Производител
Moshi
End of life
No
Производител
Moshi
EAN code
4713057253997
Боја
маслинесто зелена
Материјал
Eco-leather
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13"
Димензија и тежина
Должина: (23 см) Висина: (33 см) Ширина: (11 см) Тежина: (0,7 кг)
Производител
Moshi
EAN code
4713057254000
Боја
светло розева
Материјал
Eco-leather
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro 13" (2016)
Димензија и тежина
Должина: (23 см) Висина: (33 см) Ширина: (11 см) Тежина: (0,7 кг)