Moshi iGlaze Armour for iPhone SE - Golden Rose:

Moshi iGlaze Armour for iPhone SE - Golden Rose

SKU
99MO061251
Елегантна и целосна заштита за Вашиот iPhone.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Минимален дизајн со максимална заштита, iGlaze гарантира заштита за Вашиот iPhone од секојдневните удари, падови и гребнатинки. Лесната и издржлива футрола е направен од цврста обвивка која заштитува од шокови без да му наштити на изгледот на Вашиот iPhone.
Производител
Moshi
Weight
No
EAN code
4712052319936
End of life
No
Бои
No
Боја
Розево златна
Материјал
Aluminium, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 5/5s/SE
Капацитет
iPhone SE
Димензија и тежина
No
Батерија
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No