Moshi iGlaze for iPhone 8 Plus/7 Plus

SKU
conf-moshi-iglaze-for-iphone-8-plus-7-plus-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Ултра тенка футрола со заштита при паѓање
  • Полимер отпорен на топлина и виткање.
  • Целосно затворени копчиња за звук и за напојување
  • Хибридна конструкција со повеќе бои
  • Компитабилна за бежично полнење

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
End of life
No
Материјал
Polymer
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Производител
Moshi
EAN code
4713057253690
Боја
црна
Материјал
Polymer
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Производител
Moshi
EAN code
4713057253713
Боја
бела
Материјал
Polymer
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Производител
Moshi
EAN code
4713057253706
Боја
мат розева
Материјал
Polymer
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus