Moshi iGlaze Luxe for iPhone 6/6S Plus - Titanium Grey

SKU
99MO080204

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

iGlaze Luxe е футрола со метална одбрана дизајниран да го задржи изгледод и чувството на iPhone додека и понатаму нуди првокласна заштита. Заштитната внатреѓност апсорбира удари додека задниот "Backplate" спречува гребнатинки. Оваа футрола, покрај тоа што има метален браник, е направена така што нема да пречи на перформансите на антената.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4712052318687
End of life
No
Бои
Grey
Боја
сива
Материјал
Aluminium, Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus
Капацитет
iPhone 6 Plus/6s Plus