Moshi iGlaze for iPhone 6 Plus - Carnation Pink

SKU
99MO080301
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
5.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Leather Case with MagSafe - Midnight
Apple Clear Case за iPhone 13 Pro со MagSafe
Apple Clear Case за iPhone 13 Pro со MagSafe
Special Price 3.990 МКД
Regular Price 5.190 МКД

Достапен производ

iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
iSTYLE FLEXIGLASS IM iPhone 13 / 13 Pro (6,1") with applicator
Special Price 590 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

Детали

Карактеристики

  • Хибридна конструкција која овозможува целосна заштита од шок и гребнатинки
  • Заштита со целосен пристап до копчињата
  • Дизајниран за да не пречи на блицот и камерата

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4712052317222
Боја
Light Pink
Модел
iPhone 6 Plus/6s Plus
Големина
iPhone 6 Plus/6s Plus
Капацитет
iPhone 6 Plus/6s Plus
Материјал
Polycarbonate
MagSafe compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus
Димензија и тежина
6.3" x 3.25" x 0.38" (16.2 x 8.26 x 0.98 cm) 1.16 oz (33 g)

Product declaration