Moshi iGlaze iPhone 7/8 - Blue

SKU
99MO088521

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Минимален дизајн со максимална заштита, iGlaze гарантира заштита за Вашиот iPhone од секојдневните удари, падови и гребнатинки. Лесната и издржлива футрола е направен од цврста обвивка која заштитува од шокови без да му наштети на изгледот на Вашиот iPhone.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4713057250729
End of life
No
Бои
Blue
Боја
сина
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
No
Димензија и тежина
Length:14.2 cm
Width:7.1 cm
Depth:1.1 cm
Што има во кутијата?
1 x Moshi iGlaze iPhone 7