Moshi iGlaze iPhone 7 - Blue:

Moshi iGlaze iPhone 7 - Blue

SKU
99MO088521
Елегантен изглед и максимална заштита.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Минимален дизајн со максимална заштита, iGlaze гарантира заштита за Вашиот iPhone од секојдневните удари, падови и гребнатинки. Лесната и издржлива футрола е направен од цврста обвивка која заштитува од шокови без да му наштети на изгледот на Вашиот iPhone.
Производител
Moshi
Weight
No
EAN code
4713057250729
End of life
No
Бои
Blue
Боја
сина
Материјал
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
No
Димензија и тежина
Length:14.2 cm
Width:7.1 cm
Depth:1.1 cm
Батерија
No
Што има во кутијата?
1 x Moshi iGlaze iPhone 7
Гаранција
No
Коментар
No