Moshi IonGlass for iPhone 7 Plus - Black

SKU
99MO096003
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

BARNER Dalston очила
BARNER Dalston очила
4.490 МКД

Достапен производ

BARNER CLIP - LE MARAIS
BARNER CLIP - LE MARAIS
1.950 МКД

Достапен производ

Zastitne naocare BARNER Le Marais/Blue Tortoise
Zastitne naocare BARNER Le Marais/Blue Tortoise
4.490 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB-C Cable
Apple Lightning to USB-C Cable
1.990 МКД

Достапен производ

DEMO BARTON GLASSES -  Dalston -  Military Green
DEMO BARTON GLASSES - Dalston - Military Green
200.000 МКД

Достапен производ

iSTYLE e-Gift Card - 12000 МКД
iSTYLE e-Gift Card - 12000 МКД
12.000 МКД

Достапен производ

BARNER GLASSES - Dalston KidsTortoise
BARNER GLASSES - Dalston KidsTortoise
4.190 МКД

Достапен производ

JBL JR310 BT GREEN
JBL JR310 BT GREEN
2.690 МКД

Достапен производ

Детали

Moshi's IonGlass™ е атомски изградено заштитно стакло со голема цврстина, што го прави речиси невозможно да се изгребе. За разлика од другите заштитни стакла, IonGlass има заоблени краеви кои перфектно се вклопуваат со екранот на Вашиот iPhone. Ова заштитно сткало нуди рамен, чист и целосно заштитен екран притоа без да предизвика проблем при отклучувањето на телефонот преку Touch ID.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057251252
Боја
Black
End of life
No
Модел
No
Големина
iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus

Product declaration