Moshi IonGlass for iPhone X - Black:

Moshi IonGlass for iPhone X - Black

SKU
99MO096005
Заштитете го скапоцениот дисплеј на вашиот iPhone со Moshi AirFoil Glass. Создаден со атомско засилено стакло, AirFoil Glass е екстремно издржлив, отпорен на удари и отпорен на гребење.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Заштитете го скапоцениот дисплеј на вашиот iPhone со Moshi AirFoil Glass. Создаден со атомско засилено стакло, AirFoil Glass е екстремно издржлив, отпорен на удари и отпорен на гребење.
Производител
Moshi
EAN code
4713057252730
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Glass
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone X
Капацитет
iPhone X