Moshi iPouch iPhone 7 - Black

SKU
99MO001007

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Мек микрофибер кој го штити екранот на Вашиот iPhone од прашина, дамки и отисоци од прсти.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.4000
EAN code
4712052317574
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Microfiber
Тип на футрола
Sleeve
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
No
Димензија и тежина
Length:16 cm
Width:8 cm
Depth:1.5 cm
Што има во кутијата?
1 x Moshi iPouch Plus for iPhone 7 Plus