Moshi iPouch Plus iPhone 7 - Black

SKU
99MO001007
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Мек микрофибер кој го штити екранот на Вашиот iPhone од прашина, дамки и отисоци од прсти.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.4000
EAN code
4712052317574
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Microfiber
Тип на футрола
Sleeve
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus
Капацитет
No
Димензија и тежина
Length:16 cm
Width:8 cm
Depth:1.5 cm
Што има во кутијата?
1 x Moshi iPouch Plus for iPhone 7 Plus