Moshi iVisor Glass for iPad Air/Air 2

SKU
conf-moshi-ivisor-glass-for-ipad-air-air-2-mk
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Карактеристики:
  • Следната генерација, атомски зајакнато стакло
  • До 40% потенки од општите заштитни стакла
  • Лесен за инсталација
  • Олеофобниот површински слој обезбедува отпорност на отпечатоци

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
End of life
No
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air
Тип на футрола
Screen Protector
Производител
Moshi
EAN code
4712052317956
Боја
бела
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air
Тип на футрола
Screen Protector
Производител
Moshi
EAN code
4712052317949
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air
Тип на футрола
Screen Protector