Moshi iVisor Pro MacBook Pro 15inch Thunderbolt 3/USB-C Anti-glare Screen Protector - Black

SKU
99MO040910

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Moshi iVisor Pro 15inch (Thunderbolt 3/USB-C) Anti-glare Screen Protector - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057251689
Боја
Black
Големина
MacBook Pro 15inch
Бои
Black
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Screen Protector
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration