Moshi iVisor AG Pro - Anti-glare Screen Protector for MacBook Pro 13" (2015) - мат црна

SKU
99MO040901

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

Moshi iVisor Pro MacBook Pro 13"-hoz
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитна фолија за MacBook која откако ќе се постави на дисплејот од уредот го заштитува од гребаници и отпечатоци од прсти како и солидна заштита од сончеви зраци.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4712052311589
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Case Size
No
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration