Moshi - iVisor AG Pro - Anti-glare Screen Protector for MacBook Pro 15 - Black/Matte [99MO040902]

SKU
99MO040902
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iSTYLE sleeve - MacBook Air/Pro 13" - Black
iSTYLE sleeve - MacBook Air/Pro 13" - Black
Special Price 1.590 МКД
Regular Price 1.790 МКД

Достапен производ

iSTYLE торба за MacBook Air/Pro 13" - сива
iSTYLE торба за MacBook Air/Pro 13" - сива
Special Price 1.490 МКД
Regular Price 2.490 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
2.590 МКД

Достапен производ

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
2.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MackBook Pro 16" Retina Display 2021 Safeguard | Smoke Black
NEXT ONE MackBook Pro 16" Retina Display 2021 Safeguard | Smoke Black
2.590 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
2.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE HARDSHELL за MacBook Pro 16" - Fog
NEXT ONE HARDSHELL за MacBook Pro 16" - Fog
2.590 МКД

Достапен производ

Детали

Заштитна фолија за MacBook која откако ќе се постави на дисплејот од уредот го заштитува од гребаници и отпечатоци од прсти како и солидна заштита од сончеви зраци.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4712052311596
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Case Size
No
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration