Moshi Kameleon for iPhone 7 Plus - Black:

Moshi Kameleon for iPhone 7 Plus - Black

SKU
99MO089002
Елегантна заштита.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Елегантна заштита од тенок и траен алуминиум. Подигнатата маска го заштитува екранот на iPhone кога е оставен на тврда подлога. Конструирана е од лесни и трајни материјали.
Производител
Moshi
EAN code
4713057250514
End of life
No
Бои
Black
Боја
црна
Материјал
Aluminium, Microfiber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus
Капацитет
No
Димензија и тежина
Length:16.2 cm
Width:8.2 cm
Depth:1.5 cm
Weight:56 g
Што има во кутијата?
1 x Moshi Kameleon for iPhone 7 Plus