Moshi Kameleon for iPhone X/XS - Coastal White:

Moshi Kameleon for iPhone X/XS - Coastal White

SKU
99MO101032
Карактеристики:
  • 360-степен заштита од гребнатини и шокови.
  • Специјализиран површински слој за да се спречи исчезнување на бојата со текот на времето.
  • Вграден држач за лесно гледање во portrait и landscape
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • 360-степен заштита од гребнатини и шокови.
  • Специјализиран површински слој за да се спречи исчезнување на бојата со текот на времето.
  • Вграден држач за лесно гледање во portrait и landscape
Производител
Moshi
EAN code
4713057252655
End of life
No
Боја
Кремасто бела
Материјал
Aluminium, Microfiber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X