Moshi Luxe for iPhone 7 Plus - Black:

Moshi Luxe for iPhone 7 Plus - Black

SKU
99MO090202
Метален "bumper" од квалитетен алуминиум.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Метален "bumper" од квалитетен алуминиум. Траен внатрешен "bumper" кој овозможува заштита од удари. Конструиран е така што не влијае на перформансите на антената. Се поставува за само неколку секунди.
Производител
Moshi
EAN code
4713057251108
End of life
No
Боја
сива
Материјал
Aluminium
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus
Димензија и тежина
Length:16.7 cm
Width:8.7 cm
Depth:1 cm
Weight:46 g
Што има во кутијата?
1 x Moshi Luxe for iPhone 7 Plus