Moshi Napa for iPhone 7 Plus - Black:

Moshi Napa for iPhone 7 Plus - Black

SKU
99MO090003
Елегантен дизајн и целосна заштита.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
iPhone Napa овозможува исклучителна заштита и ја нагласува елеганцијата на корисничкиот уред. Има поддршка од вештачка кожа.
Производител
Moshi
EAN code
4713057250576
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Aluminium, Fake leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus
Димензија и тежина
Length:16.2 cm
Width:8.2 cm
Depth:1.1 cm
Што има во кутијата?
1 x Moshi Napa for iPhone 7 Plus