Moshi Napa for iPhone 7 Plus - Blue:

Moshi Napa for iPhone 7 Plus - Blue

SKU
99MO090512
Елегантен дизајн и целосна заштита.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

iPhone Napa овозможува исклучителна заштита и ја нагласува елеганцијата на корисничкиот уред. Има поддршка од вештачка кожа.
Производител
Moshi
Weight
No
EAN code
4713057250583
End of life
No
Бои
No
Боја
сина
Материјал
Aluminium, Fake leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus
Димензија и тежина
Length:16.2 cm
Width:8.2 cm
Depth:1.1 cm
Батерија
No
Што има во кутијата?
1 x Moshi Napa for iPhone 7 Plus
Гаранција
No
Коментар
No