Moshi Napa iPhone 7 - Pink:

Moshi Napa iPhone 7 - Pink

SKU
99MO088302
Елегантен дизајн и целосна заштита.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

iPhone Napa овозможува исклучителна заштита и ја нагласува елеганцијата на корисничкиот уред. Има поддршка од вештачка кожа.
Производител
Moshi
Weight
No
EAN code
4713057250415
End of life
No
Бои
No
Боја
розева
Материјал
Aluminium, Fake leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
iPhone 7
Димензија и тежина
Length:14.2 cm
Width:7.1 cm
Depth:1 cm
Батерија
No
Што има во кутијата?
1 x Moshi Napa for iPhone 7
Гаранција
No
Коментар
No