Moshi Overture for iPhone 11 Pro (SnapToª) - Luna Pink

SKU
99MO091305

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Overture е 2in1 премиум футрола за вашиот iPhone 11 Pro со преграда во внатрешноста за вашите картички и пари. Оваа елегантна футрола е внимателно направена од издржлив екстериер со нашата мека Terahedron микрофиберна облога, засилена со поликарбонатна рамка која го заштитува уредот при случајни падови.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
End of life
No
Бои
Lady Pink
Боја
песочно розева
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro