Moshi Overture iPhone 7 - Beige

SKU
99MO091101

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Три отвори за картички и внатрешна преграда за додатно складирање. 360 степени заштите од гребнатинки и шокови. Сите копчиња и камерата остануваат достапни.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057250651
End of life
No
Бои
Beige
Боја
Беж
Материјал
Fake leather
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
iPhone 7
Што има во кутијата?
1 x Moshi Overture iPhone 7