Moshi Overture iPhone 7 - Pink:

Moshi Overture iPhone 7 - Pink

SKU
99MO091301
Елегантен изглед и заштита за Вашиот iPhone.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Три отвори за картички и внатрешна преграда за додатно складирање. 360 степени заштите од гребнатинки и шокови. Сите копчиња и камерата остануваат достапни.
Производител
Moshi
EAN code
4713057250668
End of life
No
Бои
Pink
Боја
розева
Материјал
Fake leather, Microfiber
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
iPhone 7
Што има во кутијата?
1 x Moshi Overture for iPhone 7