Moshi ProGeo 4-Port USB Wall Charger (35 W)-EU - white:

Moshi ProGeo 4-Port USB Wall Charger (35 W)-EU - white

SKU
99MO022151
Компактен USB ѕиден полнач кој полни 4 USB-уреди во исто време. Динамичко распределување на моќност за оптимизирано брзо полнење.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Компактен USB ѕиден полнач кој полни 4 USB-уреди во исто време. Динамичко распределување на моќност за оптимизирано брзо полнење.
Производител
Moshi
EAN code
4713057254192
End of life
No
Боја
бела
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 11", iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2
Compatibility
All device which support USB (Power)
Dimensions
6.7 x 6.7 x 2.8 cm