Moshi SenseCover iPhone 7 - Beige:

Moshi SenseCover iPhone 7 - Beige

SKU
99MO072103
Moshi SenseCover обезбедува функционалност и заштита од 360 степени за Вашиот iPhone.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Moshi SenseCover обезбедува функционалност и заштита од 360 степени за Вашиот iPhone. Вграденото SensArray перниче Ви овозможува да разговарате на телефонот без да го отворите преклопот. Оваа футрола е идеална за корисниците кои ја ценат практичноста и имаат потреба од одлична заштита. Покрај тоа, има и прозорче на кое можете да видите одредени информации како што се датум, време и пропуштени повици. Футролата го заштитува Вашиот iPhone од удари, шокови, гребнатинки и дамки. Футролата се затвара со магнетно копче.
Производител
Moshi
EAN code
4713057250316
End of life
No
Бои
Beige
Боја
Беж
Материјал
Plastic
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
iPhone 7
Димензија и тежина
Length:14.2 cm
Width:7.28 cm
Depth:1.24 cm
Што има во кутијата?
1 x Moshi SenseCover for iPhone 7