Moshi SenseCover for iPhone 7 Plus - Pink:

Moshi SenseCover for iPhone 7 Plus - Pink

SKU
99MO072308
Moshi SenseCover обезбедува функционалност и заштита од 360 степени за Вашиот iPhone.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Moshi SenseCover обезбедува функционалност и заштита од 360 степени за Вашиот iPhone. Вграденото SensArray перниче Ви овозможува да разговарате на телефонот без да го отворите преклопот. Оваа футрола е идеална за корисниците кои ја ценат практичноста и имаат потреба од одлична заштита. Покрај тоа, има и прозорче на кое можете да видите одредени информации како што се датум, време и пропуштени повици. Футролата го заштитува Вашиот iPhone од удари, шокови, гребнатинки и дамки. Футролата се затвара со магнетно копче.
Производител
Moshi
Weight
No
EAN code
4713057250484
End of life
No
Бои
Pink
Боја
розева
Материјал
Plastic
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus
Димензија и тежина
Length:16.2 cm
Width:8.45 cm
Depth:1.2 cm
Батерија
No
Што има во кутијата?
1 x Moshi SenseCover for iPhone 7 Plus
Гаранција
No
Коментар
No