Moshi SuperSkin for iPhone 8/7 Plus - Crystal Clear

SKU
99MO111902
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Moshi SuperSkin за iPhone е еден од најтенките футроли во светот со само 0,35 мм, кој нуди супериорен отпор на гребење од клучеви и други секојдневни предмети. Исклучително тенка футрола со само 0.35 мм. Обезбедува отпорност на гребење на вашиот iPhone.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4713057253935
End of life
No
Бои
Transparent
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
Plastic
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus