Moshi Urbana Mini 12inch - Tuscan Yellow:

Moshi Urbana Mini 12inch - Tuscan Yellow

SKU
99MO078722
Urbana Mini е модерно дизајнирана, лесна рачна торба со доволно голем простор.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Три прегради за чување на Вашите основни работи и iPad/таблет џепче кој го штити уредот од шокови и удари. Urbana Mini може да се носи на рамо или во рака.

Карактеристики:

  • Три прегради за Вашите основни работи.
  • Водоотпорен слој кој заштитува од дожд и снег.
  • Ултра лесен и издржлив материјал.
Производител
Moshi
Weight
No
EAN code
4712052319899
End of life
No
Боја
жолта
Бои
No
Материјал
No
Case Size
12"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12"
Капацитет
No
Димензија и тежина
31,5 x 9.5 x 22 cm
519 gramm
Capacity
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No