Moshi VersaCover for iPad Pro 11

SKU
moshi-versa-cover-for-ipad-pro-11-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Амортизирачка обвивка која нуди трајна заштита од 360 степени. Едноставна оригами футрола која служи и како држач. Држачот поддржува пишување, читање и пребарување. Покрај тоа, подржана е и wake/sleep функцијата како и лесен пристап до сите копчиња и камерата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Големина
No
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Back case, Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Moshi
Боја
црна
Големина
10.5inch iPad Pro
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Moshi
Weight
0.1700
Боја
Stone
Големина
11inch
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Back case, Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration