Moshi VersaCover for iPad 9.7inch (2017 / 2018)

SKU
conf-moshi-versacover-for-ipad-9.7-2017-2018-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Амортизирачка обвивка која нуди трајна заштита од 360 степени. Едноставна оригами футрола која служи и како држач. Држачот поддржува пишување, читање и пребарување. Покрај тоа, подржана е и wake/sleep функцијата како и лесен пристап до сите копчиња и камерата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Големина
No
Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057251962
Боја
Black
Големина
9.7inch iPad
Капацитет
9.7 inch iPad
Материјал
Polycarbonate
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Back case, Front case
Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057251979
Боја
Pink
Големина
9.7inch iPad
Капацитет
9.7 inch iPad
Материјал
Polycarbonate
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Back case, Front case

Product declaration