Moshi VersaCover for iPad 9.7-inch (5th/6th Gen) - Stone Gray

SKU
99MO056012

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Moshi VersaCover за iPad 5 и iPad 6.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Боја
Stone
Материјал
Polymer
Бои
Stone
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration